Gradient

skupinové lekce

Rádi byste udělali něco pro své zdraví, ale nechcete chodit do posilovny a ke cvičení doma nemáte motivaci? Pak jsou skupinové lekce ideální volbou. Vytvoříte si tak vztah k pohybu a získáte pravidelný režim, který je základem k další práci na svých cílech. Cvičení ve skupinách je vhodné i pro úplné začátečníky, kteří se necítí na individuální trénink. 

Co se cvičí na mých skupinových lekcích a jak probíhají?

Zacvičíte si 45 minutový HIIT trénink zaměřený na celé tělo.

HIIT (v překladu vysoce intenzivní intervalový trénink) je populární a zábavnou formou kardia, které není efektivní pouze pro spalování tuků, ale také ke tvarování postavy a zlepšení fyzické kondice. Střídání intervalů různých kombinací cviků a odpočinku zrychluje metabolismus, což napomáhá hubnutí. Je vhodný i pro začátečníky a aby toho nebylo málo - cvičit budete sice pár minut, ale vaše tělo bude spalovat až 24h poté! 

 

Na začátku se zahřejeme pomocí TABATY (8 kol, kdy se střídá 20 vteřinový interval cvičení a následně 10 vteřin odpočinku) a poté se vrhneme na 15 cviků na celé tělo v intervalu 40 vteřin cvičení a 20 vteřin odpočinku. Následuje 2 minutová pauza a poté se všechny cviky odjedou ještě jednou. Nakonec si společně dáme pár cviků na břicho, protáhneme se a plní endorfínů se rozloučíme.

Lekce se konají v Prachaticích každou středu a pátek v 18:45-19:40 v Prostorách Krav Maga Global Prachatice, Pivovarská 284, 2. patro

V nejbližší době se otevřou skupinové lekce i v Českém Krumlově.

Cena za 1 osobu je 80,- Kč.